• Fašiangový deň

• Fašiangové obdobie – čas zábavy, radosti, veselosti a hojnosti, ktorý každoročne začína sviatkom Troch Kráľov a končí pred Popolcovou stredou, už po stáročia patrí k slovenským ľudovým zvykom a tradíciám.

V piatok 9. februára 2024 sme si v našej škole pripomenuli toto obdobie Fašiangovým dňom. Každá trieda pod vedením svojich vyučujúcich mala vlastný fašiangový program: rôzne zábavné hry a aktivity, vytváranie karnevalových masiek,  tanečná zábava, fašiangová párty... nechýbal ani spoločný fašiangový sprievod  a karnevalová diskotéka.  Veríme, že sa všetkým žiakom takéto zábavné a veselé fašiangové vyučovanie páčilo😊 a už teraz sa tešia na budúcoročný super Fašiangový deň!