• Vianočné aktivity

• Posledný vyučovací deň pred vianočnými prázdninami sme sa už tradične „neučili“. Všetky triedy mali so svojimi triednymi  učiteľmi vlastný program plný rôznych vianočných aktivít: hrali hry, vypracovávali pracovné listy, riešili úlohy o zime a Vianociach, vytvárali vianočné stromčeky, darčeky, ozdoby, vymaľovávali vianočné omaľovánky... nechýbalo počúvanie vianočných piesní či sledovanie obľúbených vianočných rozprávok a samozrejme sladký darček.

S veselou predvianočnou náladou a prianím krásnych Vianoc sme sa rozišli na vianočné prázdniny, ktoré budú trvať do 9. januára 2022.

• Prišiel k nám Mikuláš!

• Dnes ráno sa Mikuláš dozvedel, že naša škola je opäť otvorená a hoci bol po včerajšom dni unavený, predsa prišiel obdarovať sladkým darčekom aj žiakov našej školy.

Keďže v našej škole máme len dobrých žiakov, čerta nechal doma:)

Ďakujeme pánovi starostovi obce, Ladislavovi Tóthovi, že pomohol Mikulášovi zabezpečiť takúto štedrú nádielku.